Pre školy a škôlky

Som autorka prvej zero-waste knižky pre deti Planéta Zem sa usmieva. Deti na ekologické témy veľmi citlivo reagujú a už v útlom veku chcú planéte Zem pomáhať. Preto som vyvinula program pre škôlky a školy, ktorý má veľký úspech.

 

S pomocou knižky sa deti jednoducho, hravo a zábavne zoznámia s viacerými témami, ktoré podporujú myšlienky udržateľnosti. Oprieme sa o zero-waste piliere ZAMIETNI, REDUKUJ, ZNOVAPOUŽI, KOMPOSTUJ a RECYKLUJ. Hlavnými hrdinami knižky sú traja súrodnci Olívia, Filip a Ema a sama planéta Zem. Prečítame si spolu ich príbehy, porozprávame sa, preberieme si naše skúsenosti a zážitky. Pomocou makiet si vieme zahrať divadielko a urobíme spoločne aktivitu, pri ktorej sa zabavíme a zopakujeme, čo sme sa naučili.

 

Naše stretnutia sú určené pre deti od 3 do 8 rokov a trvajú 20-40 minút.

Skvelou správou je, že sa môžeme stretnúť aj ONLINE. Táto forma funguje skvelo a je veľmi príjemným osviežením vo vzdelávacom procese. Deti sa vidia v kamere, čo ich ešte viac motivuje sa zapájať do hry. V ponuke je viacero tém. Dobre funguje pravidelné stretávanie (napr. 1x do mesiaca), keď už deti poznajú hrdinov, knižku a v eko vzdelávaní nadväzujú na nové témy.

SPOKOJNÍ ÚČASTNÍCI

SOM TU PRE VÁS

V prípade záujmu alebo otázok ohľadom prednášky som tu pre Vás.